REZULTATI V SEZONI 2022/2023

REZULTATI V SEZONI 2022/2023

Tekmovalni del sezone smo pričeli v drugem delu meseca decembra. Snežne razmere tekmovanj prej žal nisi dopuščala, kakor so bile že tudi prej težave s snegom na ledenikih.

Naša tekmovanja so deljena na regijske tekme – pokal Zavarovalnice TRIGLAV, državne, kjer tekmujemo za pokal ARGETA in mednarodne. Za nami je že dobra polovica tekmovanj, kjer smo dosegli kar nekaj zelo dobrih rezultatov . Drugi del tekmovanj smo pričeli z tekmo za Pokal ASJE ORAŽEM, naše tekmovalke, ki nas je žal veliko prezgodaj zapustila. V njen spomin je vsako leto organizirana tekma v Kranjski Gori, letos je na njej nastopilo skoraj 190 tekmovalk in tekmovalcev iz slovenskih klubov. Sedaj pričenjamo z drugim delom tekmovanj, kjer nas čakajo tudi državna prvenstva,ki jih bomo tudi organizirali v sodelovanju z SK Radovljica.

Vsem tekmovalcem želimo še naprej čim boljše rezultate brez poškodb.

PRIPETE DATOTEKE